Hodinový manžel Praha

Stalo se vám, že se něco rozbilo a vy nevíte co s tím? A zrovna v tu nejhorší dobu? Nedělejte si starosti. Od toho tu je hodinový manžel Aleš Šulák z Prahy. Pokud ještě přemýšlíte, kdo to hodinový manžel je, tak je to ten nejlepší způsob pro drobné i větší práce doma i na zahradě.

Co dělá hodinový manžel?

Zastává instalatérské práce, jako jsou opravy vodovodních baterií a jejich výměny. Zapojí pračky, myčky, dřezy. Prostě veškeré elektrospotřebiče, které máte doma.  Poslouží i jako zdatný zámečník, výměna kování dveří, výměna vložky zámku a zámků samotných, namazání vrzavých pantů. Jak vidíte, ani zámečnické práce nejsou výjimkou. Máte-li zahradu, budou se vám hodit i zkušenosti v oboru zahradní práce jako je sekání trávy, hrabání listí, prořezávání stromů, řezání dřeva a údržba zeleně pro krásnou zahradu. Samozřejmostí je úklid a odvoz materiálu po dokončení práce.

Od truhlařiny po zahradničení

Máte nový byt a potřebujete pomoc při stěhování? Stěhování, vyklízení sklepů nebo půd není problém. Navíc hodinový manžel rád staré věci odveze do sběrného dvora a naopak nabízí kompletní montáž nábytku všech výrobců, opravy a úpravy staršího nábytku, montáž garnyží a žaluzií. Vyjímkou není ani výroba nábytku na zakázku z materiálů jako je lamino, dýha nebo masiv. Zhotoví vám krásný dřevěný nábytek do ložnic, kuchyní, obýváků nebo dětský nábytek podle vašich představ. Dále nabízí veškeré malování stěn, pokojů i vymalování celých bytů jako kompletní malíř pokojů a to včetně odstranění skvrn při vytopení.

Práce všeho druhu

Jednoduše hodinový manžel Aleš Šulák ? Praha, renovuje, montuje, opravuje, stěhuje, maluje, vyměňuje, udržuje a hlavně pomáhá rychle a účinně.

Další výhodou hodinového manžela a práce všeho druhu je, že nejen že zastává výborně všechny druhy řemeslné práce, ale hlavně je rychlý a vždy po sobě uklízí. Hodinový manžel to jsou služby pro vaši domácnost.

Zpět na přehled služeb | Hodinový manžel - služby | Zajímá vás více z truhlářství?